Doprava v České republice

Knihy zasílám prostřednictví České pošty, s. p., a Zásilkovny s. r. o. U České pošty můžete zvolit dodání na adresu, do balíkovny, nebo na poštu. U Zásilkovny do výdejního místa, nebo na adresu. Platit za zboží můžete předem, nebo na dobírku. Dobírečné činí 53 Kč, balné 15 Kč. Stálým zákazníkům, státním institucím a školám objednané zboží fakturuji.

Zvolíte-li platbu předem převodem na účet, zaplaťte co nejdřív. Neuhrazené objednávky jsou po 7 dnech automaticky stornovány.

V závislosti na ceně objednaného zboží a hmotnosti zásilky posílám knihy v doporučeném dopisu (max. cena knih 1 040 Kč, hmotnost do 2 kg, výška do 5 cm), cenném psaní (odznaky nad 1 040 Kč) či balíku. Vždy dostanete e-mail se sledovacím číslem zásilky.

Zásilku obdržíte obvykle 2. až 10. den od objednání nebo zaplacení při platbě předem, výjimečně do 14 dnů od přijetí objednávky. 

Knihy si také můžete koupit v sídle nakladatelství. Návštěvu je nutné domluvit předem, nemám prodejnu s pevnou otvírací dobou.

Doprava na Slovensko

Zásilky na Slovensko posílám prostřednictvím České pošty, s. p., a Zásilkovny s. r. o. Doručení na Slovensko trvá obvykle 2 až 10 dnů od podání zásilky. Zásilkovna je rychlejší a levnější.

Pokud si vyberete platbu na dobírku, zaplatíte při vyzvednutí zásilky v €.

Zvolíte-li platbu předem na účet, použijte částku v CZK, variabilní symbol a IBAN, uvedené v potvrzení objednávky, které dostanete e-mailem. Za bankovní převod budete platit podle tarifu své banky. Vždy použijte variantu úhrady bankovních poplatků OUR (vše hradí odesílatel). Pokud použijete variantu úhrady bankovních poplatů SHE (polovinu poplatků hradí odesílatel, polovinu příjemce), zvyšte fakturovanou částku o 100 CZK.

Po připsání celé fakturované částky na můj účet Vám objednané zboží pošlu.

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější je zvolit doručení do výdejního místa Zásilkovny na dobírku.

Doprava do jiných zemí

Je řešena individuálně. Své požadavky pište na e-mailovou adresu obchod@ossis.cz.

DPH

Od 1. srpna 2021 jsem plátcem DPH.