Doprava v České republice

Knihy zasílám prostřednictví Zásilkovny s. r. o. Můžete zvolit dodání do výdejního místa, nebo na adresu. Platit za zboží můžete předem, nebo na dobírku. Dobírečné činí 53 Kč, balné 15 Kč. Stálým zákazníkům, státním institucím a školám objednané zboží fakturuji.

Zvolíte-li platbu předem převodem na účet, zaplaťte co nejdřív. Neuhrazené objednávky jsou po 7 dnech automaticky stornovány.

Částky do 5 000 Kč můžete zaplatit také pomocí Platby na kontakt. Použijte telefonní číslo +420602941823.

Zásilku obdržíte obvykle 2. až 10. den od objednání nebo zaplacení při platbě předem, výjimečně do 14 dnů od přijetí objednávky. Vždy dostanete e-mail se sledovacím číslem zásilky.

Knihy si také můžete koupit v sídle nakladatelství. Návštěvu je nutné domluvit předem, nemám prodejnu s pevnou otvírací dobou.

Doprava na Slovensko

Zásilky na Slovensko posílám prostřednictvím Zásilkovny s. r. o. (Packeta). Doručení na Slovensko trvá obvykle 2 až 10 dnů od podání zásilky.

Pokud si vyberete platbu na dobírku, zaplatíte při vyzvednutí zásilky v €.

Zvolíte-li platbu předem na účet ze svého účtu v €, použijte částku v CZK, variabilní symbol a IBAN, uvedené v potvrzení objednávky, které dostanete e-mailem. Za bankovní převod budete platit podle tarifu své banky. Protože slovenské banky umožňují pouze variantu úhrady bankovních poplatů SHE (polovinu poplatků hradí odesílatel, polovinu příjemce), zvyšte fakturovanou částku o 100 CZK. Po připsání celé částky na můj účet Vám objednané zboží pošlu.

Zvolíte-li platbu předem převodem na účet, zaplaťte co nejdřív. Neuhrazené objednávky jsou po 7 dnech automaticky stornovány.

Pokud nemáte bankovní účet v CZK, je nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější zvolit doručení do výdejního místa Zásilkovny (Packety) na dobírku.

Doprava do jiných zemí

Je řešena individuálně. Své požadavky pište na e-mailovou adresu obchod@ossis.cz.

DPH

Jsem plátcem DPH.