KOPECKÁ TEREZA: V HORÁCH SNÍM (PACIFIC CREST TRAIL)

Nový produkt

Formát A5, 272 stran, 89 fotografií.

Matný křídový papír, pevná šitá vazba.

ISBN 978-80-86659-64-0, 1. vydání, 2020.

Více informací

Hmotnost: 0,75 kg

374 Kč

Více informací

Tereza Kopecká s manželem přešli v roce 2019 za 170 dnů 2 650 mil (4 265 km) Pacifické hřebenovky přes USA z mexické po kanadskou hranici. Po návratu autorka zpracovala svoje deníkové záznamy do poutavé knihy, v níž zážitky z pouště a hor amerických států Kalifornie, Oregon a Washington doplnila vlastními fotografiemi. Neopomněla popsat přípravy na akci, ani použitou výstroj a výzbroj. Čtivý text doplňují slovníček PCT slangu a hikerská kuchařka.

Dole si můžete stáhnout obsah knihy.

Odezvy od čtenářů:

Knihu od  paní Terezy Kopecké jsem obdržel a již i přečetl. Chci Vám tímto také říci, že ta Vaše práce je neskutečná kvalita (vazba, obal, tisk, doručení) prostě profesionální ve všem!! 

Myslím si, že to je i od autorky velice vtipně, přehledně psané a na trhu o PCT nejlepší kniha!!! Četl jsem zatím všechny. 

Erben J. 

----------------------

Při čtení jsem měl pocit, jako kdybych to šel s nimi, jen s tím rozdílem, že mne nebolely nohy. Moc pěkně pojaté čtení. Bavily mne Tereziny a Lubovy vtipné hlášky. Jediné, co mi na tom vadí, je, že jsem to neviděl na vlastní oči. Terezce s Lubošem přeji hodně a hodně úspěchů na životním trailu a spoustu dobrého hikování. Po přečtení knížky mám pocit, jako bych ty dva znal už hrozně dlouho.

V. J., Pacov

Ke stažení